Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 161
» Latest member: hou1004
» Forum threads: 640
» Forum posts: 656

Full Statistics

Online Users
There are currently 11 online users.
» 0 Member(s) | 10 Guest(s)
Bing

Latest Threads
ko-cuce
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
4 hours ago
» Replies: 0
» Views: 1
Dalaman Airport Transfers...
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
Yesterday, 11:48 AM
» Replies: 0
» Views: 7
Cingenen.com
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-16-2019, 07:39 PM
» Replies: 0
» Views: 6
İnşaat Mühendisliği Blogu...
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-16-2019, 10:40 AM
» Replies: 0
» Views: 4
Kayseri Web Tasarım
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-06-2019, 03:54 PM
» Replies: 0
» Views: 7
Kayseri Grafik Tasarım
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-06-2019, 03:51 PM
» Replies: 0
» Views: 3
Köpek Hastanesi
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-05-2019, 05:26 PM
» Replies: 0
» Views: 2
Hayvan Hastanesi
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-05-2019, 05:17 PM
» Replies: 0
» Views: 3
Zynga Chip Satışı
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-05-2019, 05:02 PM
» Replies: 0
» Views: 2
ChipTurk
Forum: Đăng tin nội thất
Last Post: Laplace
07-05-2019, 04:58 PM
» Replies: 0
» Views: 3

 
  ko-cuce
Posted by: Laplace - 4 hours ago - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Knight Online oynayan, oynamayı hedefleyen arkadaşları veya MMORPG tarzı rol yapma oyunlarını seven sizleri aydınlatma amaçlı yazıyorum.

Öncelikle Knight Online "öldü bitti" yazmıcam, gayet canlı, para akışı oldugu sürecede canlı kalır, isterse 2050 ye girelim para akışı oldugu sürece aktif kalır. Oynayanlara saygım var.

ko-cuce

Benim sözüm oynayanlardan çok, bu oyunu ticaret haneye dönüştürenlere. Hastalık bu. 

Bütün olumsuz yorumlara ragmen, Bir heves yeni heyecan diyerek başladıgım server dar gelmeye başladı. Oysaki ne hevesle başlamıştim. 

Oyunu bu noktaya getiren ntt game yanlış politikaları ve oyuncuların %75lık kısmının Ko' ya para gözüyle bakmasıdır. Düşünün ki bu para için cafe kapatan evine 8-10 -20- 30 pc kuran bile var. 

Bütün bu amaçlar ne için ? 

ko-cuce

Neden exp kasarız neden item yapmaya çalışırız.
Asıl mesele gösteriş meraklısı bir toplum olmamızdan geçiyor bence. Asgari ücretle geçinen birisinin 36 ay taksitle ıphone alması gibi. Herkesin amacı güclü karakter olma arzusu eyvallah buraya kadar.

Sen paranı karakterine yansıtıyorsan, karakterin paranla paralel dogrultuda gelişiyorsa biryerde sıkıntı var demektir. Ben para yatırmayın demiyorum, yatırılır ama bu para sizi oyunda kolaylık saglamak için gerekli olan örnegin, pre pot, loot gibi nesneler ile yardımcı olmak içindir. Gb, item, ring alınıp satıldıgı sürece bu kervan devam edicektir.

Bilmeyen yoktur ntt game'nın para politikasini, 6 ayda degil heray bir server açın, ekmek parasını oyundan saglayanlar var, sahip çıkalım onlara dimi arkadaşlar.

Bir bataklıga dönüştü oyun iyice, ben bu bataklıktan çıkıp gözümü açtigim için çok memnunum. Zararın neresinden dönsen kârdır hesabı. 

Kusura bakmayında ben emek harcayıp birşey yapmaya çalışırken, itemsiz emek harcamayan birilerinin para verip bir anda 3 -5 -10 -20 bin tlye sitelerden item temin etmesi beni çok rahatsız etti. 

İşiniz gücünüz varsa pvp oynayın en azından stress yok emek yok, pknızı atıp keyfınıze bakın.

Umarım sizde doğru yolu bulursunuz. 

Bu arada size hakaret edici bir söz yazmadan nasıl hakaret edecegime iyi bakın, iliginize kadar hissedeceksiniz.

" Merak ettim baktım , Hani şu küçükken oynadıgımız metin 2 vardı ya, hani her ay 1 server çikartiyor diye isyan ettigimiz 50 - 60 servere sahip olan metin 2 den bahsediyorum. O bile en son serverini 2015te çıkarmış, ve adamlar plan program yapmiş 2017 için, önce sw birleşimleri ardından yeni server filan düzene bakarmısın. Bizimkiler 15 tatil ooo knk çak gitsinn 2 tane daha oynayan koyun bol nasılsa modunda. Öyleki yenı sw açildıktan sonra server bırlesımı yaptılar, pekı ne için oyuncularımı dusunduler, yoksa yeni bir iş sahası, yenı bir damlayan musluk mu açmaya çaliştilar "

Sıkılmadan okudugunuz için teşekkür ederim, içimdekileri kusmak istedim.

Saygılar şelale, iyi oyunlar dilerim hepinize... 

Print this item

  Dalaman Airport Transfers - Holiday in Med
Posted by: Laplace - Yesterday, 11:48 AM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Dalaman Airport Transfers

Last year me and my wife booked a holiday in Turkey Oludeniz. We stayed in Oludeniz region. It is a fantastic resort place. It is famous with beach called Blue Lagoon. It is not far away from dalaman airport transfers. It takes about 1 hours and 15 mins. As we were looking for a Dalaman transfer company and while we were looking we found Holiday in Med. It ıs a experienced company for dalaman airport private transfers, tours, excursions, hotels and more. It is easy website to use and provides all informations about the dalaman area. So we decided to book our holiday transfers through Holiday in Med. You can complete your reservation under 5 mins. All you need to do is fill the reservation form and send so we filled reservation form and sent. What type of informations do you need for booking dalaman transfer? Holiday in med needs to know flight informations, arrival time and date,departure date and time, type of car you need, accomadation details. When you complete your the form you need to sent it Holiday in Med. And you get the payment page you will fill the costumer details and you go next. In this step you will choose payment option Pay card online or PAY ON ARRIVAL . Me and my wife decided to pay on arrival and complete the payment page and sent the form. When we sent the form we had an e-mail from Holiday in Med says we recieved your reservation. After having this mail you will get last mail about confirmation. And your reservation done. Holiday in Med has 24/7 costumer support incase any mistake and chances in your transfer details you should let them know as soon as possible they are ready to help you. If you like you can read rewies for you peace of mind. Book Dalaman transfer now and pay on arrival.

Dalaman airport transfers https://www.holidayinmed.com/

Print this item

  Cingenen.com
Posted by: Laplace - 07-16-2019, 07:39 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Fal baktırma çok eski zamanlardan gelen ve her medeniyette görülen bir uygulamadır. Geleceği merak etme duygusu istisnasız her insanda olan bir duygudur. Bunun içinde duygularının güçlü olduğuna inanılan büyücü ve kahinlere gidilirdi. gerçek falcılar Fal bakma günümüzde daha modern bir hal alarak varlığını devam ettirmektedir.
Kahve Falı
Kahve falı atasözlerine konu olmuş bir uygulamadır. Arkadaş toplantılarının, altın günlerinin, misafirliklerin vazgeçilmezi olan kahve sohbet ile güzeldir. Sitede kahve falını online fal olarak uzman falcılara bastırabilirsiniz. İçtiğiniz kahve fincanını çekip siteye atın, uzmanlar yorumlasın. Sitede kahve falı için sesli ve yazılı fal hizmeti verilir. İstediğiniz falcıyı seçme hakkına sahipsiniz. Sitede görev yapan falcıların puanlarına bakarak hangi falcıyı istiyorsanız seçebilirsiniz.
Tarot Falı
Tarot kral yolu anlamına gelir. Tarot falının tarihi ortaçağa kadar dayanır. Tarot 78 karttan oluşan bir dizinde bakılır. Seçilen kartlarda uzman kişi yorum yapar. Tarot kartlarında bulunan simgeler ve harfler geçmişi ve geleceği simgeler. Tarot falına bakan kişinin muhakeme yeteneği çok yüksek olmalıdır. Sitede tarot falı için sezgileri güçlü olan falcılar hizmet verir. Geçmişte yaşadığınız olaylar ve geleceğe dair ipuçları sadece sizin seçtiğiniz kartlar ile tarot bakılır. Sitede aynı zamanda günlük fal yorumu alabilir ve uzman ağzından sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Katina Aşk Falı
Katina falı adını İzmirli bir falcı olan Katinadan almıştır. Katina falı aşk üzerine çok iyi sonuçlar verir. Katina falı 65 karttan oluşan bir deste ile bakılır. Siz kartı seçersiniz falcı yorumlar. Seçtiğiniz karttaki simgeler aşk hayatınız üzerine yorumlanır. Sitede katina falının uzmanı olan falcılar eşliğinde aşk hayatınıza dair yorumları dinleyebilir ve size verilen önerileri uygulayabilirsiniz.
İskambil Falı
İskambil falı iskambil destesi ile bakılır. Sitede size sunulan iskambil destesini keser ve bir kart seçersiniz. Seçtiğiniz kart ile size ve hayatınıza dair yorumlar yapılır. Seçtiğiniz kart sizi yansıttığı için size özeldir. İskambil destesinde bulunan her kartın özel bir anlamı vardır. Sitede bulunan falcılar seçtiğiniz kartı sizin için yorumlar.
Astroloji
Astroloji bir bilim olarak incelenmektedir. Genelde astroloji denilince akıllara burçlar, yıldızlar, gezegenler gelir. Yıldızların ve gezegenlerin birbiri ile olan konumu burçları belirler ve onlara etki eder. Sitede burç yorumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Doğum tarihinizi ve doğum saatinizi vererek size ait doğum haritasını çıkartabilirsiniz. Bu sayede sizi neler bekliyor ve nasıl davranmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
El Falı
El falı tıpkı kahve falı gibi çok eski bir fal çeşididir. Eldeki çizgiler her kişide farklıdır. El falı ile hayatınıza dair yorumları alabilirsiniz. Elinizin her boyuttan fotoğrafını çekin ve siteye gönderin, daha sonra seçeceğiniz falcı elinizdeki çizgileri yorumlasın. Sitede fal baktır ile öneri alabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Duru Görü Falı
Fal baktırmak bazen kart ile bazen de kahve telvesi ile olur. Ama duru görü falı için hiç bir nesneye ihtiyaç yoktur. Duru görü falı bakan kişinin gönül gözü açık olup altıncı hisleri çok kuvvetlidir. Sitede duru görü falı bakan falcının sadece size soracağı bir kaç soru ile fal baktığını biliyor muydunuz?
Yüz Okuma Analizi
Herkesin yüzündeki oran ve duyuların açısı birbirinden farklıdır. İşte bu farklılık herkesin kişiliğinin analizinde kolaylık sağlar. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve neler yapmanız gerektiğini yüz okuma analizi ile öğrenebilirsiniz. Sitede verilen fal hizmeti ücretleri ve fala bakan kişiler farklıdır. Günlük fal yorumunuzu almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Print this item

  İnşaat Mühendisliği Blogu Hizmetinizde
Posted by: Laplace - 07-16-2019, 10:40 AM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

İnşaat blogu olarak hizmet veren sitemiz sektörde bir çok mimar, mühendis, teknik öğretmen ve tekniker tarafından takip edilmektedir. Site 2004 yılında açılmış fakat zaman içerisinde bir çok revizyona uğrayarak içerik değişikliğine gitmiştir. Site içerisinde en çok ziyaret edilen bölümler İnşaat etkinlikleri ile Mühendislik ve Mimarlık Yarışmaları bölümleridir. Site İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu ve İş Güvenliği B Sınıfı Uzmanı Volkan Atabey tarafından güncellenmektedir. Hali hazırda 8467 kişi eposta bültenine abone olmuş her gün yazıları takip eder durumdadır. Site içersinde yer alan konu başlıkları: Teknik Bilgiler, Yapı Malzemesi, Mega Yapılar, Deneyler ve İş Güvenliği olarak sıralanıyor. Siteyi ziyaret ederek günlük olarak güncellenen İnşaat içeriklerine ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için İnşaat mühendisliği staj defterleride sitede yer almaktadır.

https://volkanatabey.com.tr/

Print this item

  Kayseri Web Tasarım
Posted by: Laplace - 07-06-2019, 03:54 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Kayseri Web Tasarım

Uzman kadrosu ile hizmet veren Yedirenk Tasarım, çözüm önerileri ile karşınızda. Örneğin web tasarımının tüm boyutları ile ele alınmasına özen gösterilir. Firmaların kurumsal bir kimlik elde etmeleri esas alınıyor. Bu anlamda Kayseri web tasarım işlemleri;

•Müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenir.
•Kurumsal kimlik oluşturulur, web siteler saygın hale gelir.
•SEO uyumluluk ile de ön plana çıkarılması desteklenir.

Web Tasarımda Son Teknoloji!

Kayseri web tasarım olarak son eklentiler, aramalar ve özel filtrelemeler devreye girer. Yedirenk Tasarım yukarıda da belirttiğimiz üzere SEO uyumluluğuna dikkat eder. Tüm bu hizmetler dahilinde web siteleri göze hoş, kullanıcı dostu ve bilgilendirici hale gelir. Öncelikle de arama motorlarında ön plana çıkarılır ve talep görmesi sağlanır.

Print this item

  Kayseri Grafik Tasarım
Posted by: Laplace - 07-06-2019, 03:51 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Kayseri Grafik Tasarım

Yedirenk Tasarım talepler doğrultusunda web sitelerin organize edilmesini sağlar. Örneğin hem web hem de grafik tasarım alanında uzman kadroya sahiptir. Bu şekilde siteler kurumsal kimlikleri, SEO uyumlulukları ve tasarımları ile dikkat çekici hale gelir. Kayseri grafik tasarım hizmetleri;

•Mesajın iletilmesi ya da görsellerin geliştirilmesi üzerine sergilenir.
•Gerek metinler gerekse görseller algılanabilir hale gelir.
•İki ya da üç boyutlu olacak şekilde yaratıcı düşünceler uygulanır.

Organize Grafik Tasarım Hizmetleri

Kayseri grafik tasarım alanında çalışma gösteren uzmanlar, renk ve şekillere yönelik farklı algılara sahiptir. Yedirenk Tasarım, hayal gücü zengin ve yaratıcı olan uzman kadrosu ile tasarımın ön plana çıkmasını sağlıyor. Aynı zamanda sosyal, sanatsal ve psikolojik alanlar dikkate alınarak tasarımın gerçekleşmesine özen gösterilir.

Print this item

  Köpek Hastanesi
Posted by: Laplace - 07-05-2019, 05:26 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

[Image: Z5Qo7g.jpg]

antalya veteriner hayvanların hastalık tanı, tedavisi, bakımı ve beslenme gibi lüzumlu faaliyetlerin gerçekleştirildiği yerdir. Klinik danışma bölümünde hayvanlar hakkında bilgiler kaydedilir. Her bir hayvan için ayrı dosyalar oluşturulur. Bu dosyalar doğrultusunda hayvanın bakımları ve tedavileri yapılır. Kimi Veteriner kliniklerinde mama, mama kabı, tasma gibi hayvan için lüzumlu materyallerin satımı gerçekleştirilmektedir. Klinikte aşısı noksan hayvan hastanesi
hayvanları için onları hastalıklardan savunmak için aşıları yapılmaktadır. Hayvanlar muayene edilerek, yürek veya akciğer gibi organların fonksiyonları incelenir. Ayrıca kulak, göz gibi organlarında muayeneleri yapılır. Herhangi bir sıhhat problemi ile karşılaşılması durumunda rehabilitasyon işlemlerine başlanılır. Veteriner klinikleri de, hastaneler gibi hijyenik bir ortamda etkinlik göstermeleri ehemmiyet arz etmektedir. Ayrıca köpek hastanesi hayvansal problemlerin kişiye ziyan vermemeleri için başka bir deyişle hastalığı denetim altına alabilmek için kilit misyonu bulunmaktadırlar. Bu sayede veterinerler hem insan sıhhati için mühim hem de hayvan sıhhati için mühim işler gerçekleştirirler.

Print this item

  Hayvan Hastanesi
Posted by: Laplace - 07-05-2019, 05:17 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

[Image: va8WQA.jpg]

Hayat arkadaşlarımız, can dostlarımız, hayatımız, neşe kaynağımız olan hayvanlarımızın hastalanması ne üzücüdür. hayvan hastanesi olarak sizler için hizmet vermek bizlere mutluluk verdiği gibi can dostlarınızın ayağa tekrardan kalkması, hastalığını yenmesi sürecinde her zaman sizlerin yanında olacağız.

Veteriner hekimliğinde, ortaya çıkan hastalığın tedavi edilmesinin yanı sıra hastalıkların ortaya çıkmasını engellemek de insan sağlığının korunmasında önemli bir yer teşkil eder. Sadece veteriner olarak değil sizin için bir aile gibi yanınızda olup antalya veteriner olarak dünya standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Aklınıza gelen bütün soruları bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Bir gün değil HERGÜN aile sıcaklığı ile sizin yanınızda olacağız köpek hastanesi olarak.

Print this item

  Zynga Chip Satışı
Posted by: Laplace - 07-05-2019, 05:02 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Zynga chip diyince herkes gibi bende çok heyecanlanan birisiyim. Şuanda bildiğim BMW arabamı bu site sayesinde satın aldım ve onlar için ne yapsam yeridir.
Sürekli alışveriş yapar ve oynarım çünki neden mi ? bukadar iyi bir servis sağlıyan bir site hayatımda ne gördüm ne duydum. Forum kullanıcılarına chip satın alı öneriyorum.

Müşteri ilişkileri harika, 7/24 destek sağlıyorlar ve iletişim kurduğum zaman hemen geri dönüş yapıp bütün sorularıma anında cevap veriyorlar.
zynga chip satışı için daha kaliteli bir site yoktur.

Print this item

  ChipTurk
Posted by: Laplace - 07-05-2019, 04:58 PM - Forum: Đăng tin nội thất - No Replies

Merhabalar bugün sizlere çok beğendiğim ve güvenilir bir siteden bahsetmek istiyorum. Nedir ? diye sorar gibi duyuyorum sizleri hemen konuya girmek istiyorum
neden böyle bir konu açıyorum çünki ben sürekli zynga chip satışı satın alarak para kazanıyorum ve siz değerli forum üyelerinede bu güzel para kazanma hızlı ve güvenilir kaliteli ödeme yapan siteden bahsetmek istedim. Bilgi paylaşınca güzel çünki emin olun bu siteden alacağınız chip satın al özelliği tek kelime ile harika. Hepinize bol şans diyorum arkadaşlar ve hissediyorum büyük paralar kazanıcaksınız ve en yakın zamanda bana dua ediceksiniz.

Türkiye'nin en güvenilir chip satış sitesi ChipTurk

Print this item